אינסטלטור ברעננה והסביבה

רעננה, הממוקמת באזור השרון ושייכת למחוז המרכז באופן מנהלי, היא עיר המזוהה עם איכות חיים גבוהה במיוחד. תמצאו בה מבנים בבנייה איכותית, תשתיות משובחות ואוכלוסייה מהמעמד הסוציו-אקונומי הגבוה ביותר. הבעיה היא שגם תושבי רעננה אינם חסינים בפני תקלות אינסטלציה, שמשבשות עבורם את שגרת היום-יום ועלולות לפגוע באיכות החיים. אלא אם הם יבצעו את הצעד המובן מאליו, ויזמינו את שירותיו של אינסטלטור ברעננה.

להזמנת שירות אינסטלטור באזור רעננה  חייגו 050-8005643

מתי כדאי לקרוא לאינסטלטור?

אינסטלטור ברעננה, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, עשוי להידרש בשורה ארוכה של מצבים. למרות שחלק גדול מהמבנים ברעננה הם חדשים באופן יחסי עדיין תוכלו למצוא בה בניה ישנה, כולל מבנים שקיימים עשרות רבות של שנים.

במבנים אלה יש מטבע הדברים תשתיות אינסטלציה מיושנות, שעלולות לעמוד בפני בלאי. בחלק מהמקרים הצנרת פשוט אינה מתאימה לעת הנוכחית, כמו במקרה של צנרת מתכת. בעבר הייתה זו בחירה נפוצה מאוד, אפילו ברירת מחדל, אולם מאז הבינו שלמתכת יש כמה חסרונות מובהקים: הצטברות קורוזיה, סכנה לסדקים ולשברים בעקבות לחץ המים ועוד. לכן כיום נהוג הרבה יותר לבחור בצנרת פלסטיק, כך שעבודות האינסטלציה יכולות לכלול שדרוג של התשתית הקיימת מהבחינה הזו.

אסור לשכוח שגם מבנים חדשים אינם חסינים בפני תקלות המשבשות את מערכת האינסטלציה. לעיתים מדובר בפגיעה נקודתית שחווה המערכת, בעוד שבמקרים אחרים מקור הבעיה עלול להיות התקנה מרושלת או בחירה של חומרים באיכות נמוכה (והיום יש לא מעט קבלני אינסטלציה שמנסים "לעגל פינות" כדי לחסוך בעלויות), שימוש לא נכון בתשתית על ידי המשתמש וכן הלאה. אם גם אתם משליכים מגבונים לאסלה או משתמשים באותם "חומרי קסם" נוזליים לפתיחת סתימות, ייתכן מאוד שתגלו מהר מאוד שגרמתם לנזק חמור לצנרת. לכן הניסיון לחסוך כמה מאות שקלים, לכאורה, עלול להוליד הוצאות גבוהות פי כמה.

אינסטלטור ברעננה

 

ההמלצה: לפעול מהר

ברמה הכללית ההמלצה היא לא להשתהות כאשר מגלים בעיה אפשרית במערכת האינסטלציה, אלא לפנות לאינסטלטור בהקדם האפשרי: ככל שמטפלים בבעיה מוקדם יותר, כך הפתרון צפוי להיות יעיל וזול יותר. יש מקרים בהם הבעיה דורשת פתרון מהיר ואפילו מיידי, למשל הצפה בה כל דקה שעוברת עלול לגרום לנזק משמעותי לתשתיות המבנה או אפילו לאנשים הנמצאים בתוכו. חשוב לכן שהאינסטלטור יוכל לספק שירותים במהירות האפשרית במצבים המחייבים זאת, כולל שירותים הנדרשים מפעם לפעם 24 שעות ביממה. במקרה הזה חשוב לראות האם בעלי המקצוע זמינים להעניק את הסיוע גם בשבתות ובחגים, מה שאינו מובן מאליו כלל.

באופן לא מפתיע, שירות הניתן מחוץ לשעות הסטנדרטיות צפוי להיות יקר יותר, כשהפערים מגיעים פעמים למאות אחוזים. לכן כדאי לחשוב מראש עד כמה המקרה הספציפי אינו דורש דיחוי. אם אין לכם את הכלים והידע להעריך את תכיפות התיקונים – וזה בהחלט הגיוני – תוכלו ליצור קשר עם אינסטלטורים וחברות הפועלות בתחום לקבלת ייעוץ ראשוני. במעמד הזה יכול להיות שתקבלו כמה כלים מעשיים לטיפול מאולתר בבעיה או לצמצום הנזק הנגרם במסגרתה.

מחירון אינסטלציה ברעננה מעודכן לשנת 2022

שירותתיאורמחיר
ביקור אינסטלטור ברעננההמחיר משתנה בהתאם לאזור שירות. המחיר לביקור בשעות המקובלות 300-250 ש"ח
פתיחת סתימה ברעננההמחיר משתנה בהתאם לאזור שירות. המחיר לביקור בשעות המקובלות400-250 ש"ח
תיקון צנרת פלסטיק גלויה ברעננההתיקון אינו כולל החלפת הצנרת. המחיר משתנה בקוטר הצינור.500-250 ש"ח
פתיחת סתימה במרזב ברעננההמחיר משתנה באורך הקו600-350 ש"ח
התקנת ברז ברעננההמחיר משתנה בסוג הברז (נשלף) ואינו כולל את עלות הברז עצמה320-250 ש"ח

ה-א' ב' של בחירת אינסטלטור ברעננה

בעיר מרכזית ועמוסת נותני שירות דוגמת רעננה, המשימה של איתור אינסטלטורים שיוכלו לסייע לכם היא לא מורכבת יותר מדי. חיפוש פשוט באינטרנט יוכל לחשוף אתכם לעשרות הצעות, כשלצד זה אתם יכולים להיעזר במדריכים של נותני שירותים, באפליקציות ועוד. השורה התחתונה היא שחשוב לזכור שלכל אינסטלטור יש את המאפיינים הייחודיים שלו, כולל הבדלים ברמה המקצועית, בניסיון, בפרופיל השירותים, בציוד שהוא נעזר בו וכן הלאה. כל אלו משפיעים על כדאיות הפנייה אליו.

ניתן להדגים זאת באמצעות הסוגיה המשמעותית של תחומי השירות של האינסטלטור. כידוע, יש פעולות שונות שבעלי מקצוע בתחום עשויים להציע ללקוחותיהם: פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון פיצוצים בצנרת, שאיבת מים, הגברת לחץ מים, התקנת נקודות מים, טיפול בדודי שמש וחשמל וכן הלאה. ממש לא מובן מאליו שכל אינסטלטור יעניק את כלל השירותים, כשהבדל נוסף הוא בשיטות ובציוד המשמשים אותו לצורך זה. אם מעוניינים בשירותי שאיבת ביוב, למשל, חשוב בחלק מהמקרים לוודא שלחברה יש ציוד מתקדם דוגמת ביובית שיאפשר לה לבצע שאיבות מאסיביות ומורכבות במיוחד.

המקרה של איתור נזילות, דוגמה נוספת, יהפוך להרבה יותר פשוט אם באמתחת החברה אליה פונים יהיה ציוד מתקדם דוגמת מצלמה תרמית או מכשור אקוסטי. בדרך זו אפשר יהיה לאתר את הנזילה ברמת דיוק גבוהה במיוחד, בלי שיהיה צורך בשבירת קירות, בהרמת מרצפות ובפעולות אחרות המסבות יותר נזק מאשר תועלת.

טל אחזקות

 

מחפשים חברת אינסטלציה ברעננה? מצאתם!

החדשות הטובות הן שאתם במקום הנכון. "טל אחזקות" היא חברה המספקת שירותי אינסטלציה ותשתית בפריסה גיאוגרפית רחבה, כולל באזור השרון בכלל וברעננה בפרט. החברה מציעה צוות מיומן ומנוסה של אינסטלטורים, המרכיבים יחדיו פרופיל שירותים רחב בכל קנה מידה. החברה מלווה את לקוחותיה לכל אורך הדרך: החל מהביקור הראשוני באתר הלקוח לאבחון הבעיה, דרך הפתרון שלה בפועל ועד למתן הדרכה לגבי תחזוקה נכונה של המערכות. במידת הצורך יוכלו אנשי החברה לבצע עבודות תחזוקה שוטפות, גם הן חלק בלתי נפרד מסל השירותים של חברות בתחום האינסטלציה. החברה פועלת בזמינות גבוהה, לעיתים מקסימלית (למעט בשבתות), כאשר הפריסה הגיאוגרפית של אנשיה היא מהרחבות ביותר שתוכלו למצוא כיום בתחום בישראל.

טל אחזקות נעזרת בציוד המתקדם ביותר בתחום לצורך העבודות השונות, בשילוב שיטות הבולטות ביעילות שלהן. החברה מתנהלת בשקיפות מלאה מול הלקוחות ומציגה להם את כל דרכי הפתרון במצב נתון, כך שהם יוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה להם ביותר. דגש חשוב אחר בפעילות החברה הוא על הוגנות, מה שבא לידי ביטוי מובהקת במחירים הנוחים שהחברה גובה מלקוחותיה.

האם כדאי לנסות לתקן בעיות אינסטלציה לבד?

יש מקרים, פשוטים מאוד, בהם תוכלו לפתור בעיות במערכת האינסטלציה. ברוב המקרים, עם זאת, רצוי לפגוש בעל מקצוע. תמורת סכום שאינו גבוה מדי תוכלו לקבל פתרון יסודי של הבעיה, עם המון שקט נפשי לגבי העתיד.

כמה עולים שירותי אינסטלטור ברעננה?

עלות השירותים משתנה בהתאם למורכבות הבעיה, לדרכי הפתרון, לנסיבות מתן השירות (למשל מועד הזמנת האינסטלטור) וגם למדיניות של כל בעל מקצוע. טווח המחירים רחב יחסית, החל ממאות שקלים ועד לאלפי שקלים, אם לא יותר.

מהם היתרונות של חברה מקצועית בתחום?

חברה המעמידה עבור לקוחותיה צוות מיומן של אינסטלטורים תהיה ככל הנראה זמינה יותר, מכיוון שלא תלויים בלוח הזמנים של אדם אחר. בנוסף, סבירות גבוהה שפרופיל הפעילות שלה יהיה רחב ושהציוד בה היא תשתמש יהיה מקצועי במיוחד.

5/5 - (6 votes)