אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות כל המידע

בעיות במערכת האינסטלציה של הבית עלולות לתפוס אותנו עם המכנסיים למטה (לעיתים תרתי משמע). הן משבשות באופן כמעט ודאי את שגרת החיים, כרוכות באי נעימות רבה ומעלות את מפלס הפאניקה של כל המעורבים. לכן השאיפה הברורה שלנו תהיה לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי, באמצעות פנייה לאינסטלטור שיהיה זמין לספק לנו את השירות.

מה שחשוב להדגיש הוא שיש מקרים בהם חשוב שהמענה שנקבל יהיה מהיר פי כמה, אפילו מיידי, כולל בשעות בלתי שגרתיות. כאן בדיוק נכנס לתמונה אינסטלטור 24 שעות, אשר המאפיינים והיתרונות שלו יובאו במאמר הנוכחי.

למה חשוב לפנות לאינסטלטור 24 שעות?

השירותים של אינסטלטור המציע את שירותיו 24 שעות ביממה נדרשים, בעיקרו של דבר, במצבי חירום שאינם סובלים דיחוי. חשבו למשל על פיצוץ צנרת שעלול להביא להצפה או לנזק בלתי הפיך במבנה ובתכולתו, או על תרחיש בו יוצאים פתאום מים מפתח הניקוז, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה. ההמלצה הברורה של האינסטלטור תהיה קודם לבצע פעולות לצמצום הנזק, דוגמת סגירת ברז המים הראשי (השיבר), ולהמתין להגעה שלו לפתור את הבעיה.

מקרה נוסף בו פנייה לאינסטלטור 24 שעות יכולה להיות רעיון מוצלח היא סתימה חמורה באסלה או בכיור, שהופכת את השימוש בהם לבלתי אפשריים. כל אותה עת הסתימה עלולה להיות כרוכה בהצפה של חדר השירותים, על כל ההשלכות הלא נעימות של הנובעות מכך. זהו מצב נוסף שנרצה לטפל בו בהקדם האפשרי.

לעיתים, לוח הזמנים של האנשים המתגוררים או עובדים במבנה עשוי להסביר את הצורך בשירות בהול. חשבו למשל על משפחה שעתיד לטוס לטיול בן מספר ימים, ודווקא בלילה שלפני היא מגלה פתאום תקלת ביוב הדורשת פתרון. או על בית עסק שנתקל בפיצוץ צנרת או בסתימה חמורה בשעות הערב, מה שמביא לכך שאנשיו ירצו בוודאי לפתור את הבעיה לפני יום העבודה הבא. הפתרון הכמעט יחידי במצבים דוגמת אלה הוא לפנות לבעל מקצוע הפועל (גם) בשעות הלילה.

עלות הזמנת אינסטלטור 24 שעות

לא צריך להיות מומחה לתחום כדי להבין שהזמנת שירות בשעות בלתי שגרתיות – שעות הלילה, שבתות וחגים – צפויה לייקר עבורכם את עלות העבודה. מדובר כאן בפערים שעשויים להיות משמעותיים ולהגיע גם למאות אחוזים. המשמעות היא שאתם תשלמו יותר על העבודה, לעיתים אפילו אלפי שקלים מעל המחיר המקובל לבעיות בסדר גודל דומה לזו שפקדה אתכם.

המסקנה ברורה: מומלץ להשאיר את הפנייה לאינסטלטורים 24 שעות למצבים שאינם סובלים דיחוי. אם הבעיה יכולה להמתין כמה שעות או ימים, אפשר לקחת מרווח נשימה מסוים. עם זאת, עדיין מומלץ שלא להתעלם מהבעיה אלא לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מהאינסטלטור ואף לתאם איתו ביקור בשעות השגרתיות יותר. הסיבה היא שהרוב המוחלט של בעיות האינסטלציה והביוב לא צפוי להיפתר עם הזמן, בהיעדר טיפול, אלא רק להחמיר.

אם אתם לא יודעים עד כמה הבעיה סובלת דיחוי, זה בסדר גמור ואפילו הגיוני. אתם יכולים לנסות לחפש במהירות מידע באינטרנט, או לחלופין לפנות לאינסטלטור שמצהיר על עצמו שעובד 24 שעות ביממה לקבלת ייעוץ ראשוני. בעל מקצוע אמין ומנוסה עשוי להסביר לכם מה עלולה להיות הבעיה, אילו אפשרויות טיפול מוצעות בה והאם הבעיה סובלת דיחוי. בנוסף, ייתכן שהוא יספק לכם כמה דגשים שיסייעו לכם לצמצם את הנזק שנגרם ושעשוי להיגרם עד קבלת הסיוע.

שימו לב לשאלת הזמינות

גם כאשר חברות אינסטלציה מצהירים על עצמם שהם מציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה, ממש לא בטוח שהם אלו שיוכלו להתאים למשימה הספציפית שלכם. הסוגיה הראשונה שחשוב לברר היא את אזור הפעילות ומתן השירות של האינסטלטור, מתוך שאיפה ברורה למצוא בעל מקצוע הפועל באזור בו אנחנו נמצאים. יש הרבה מאוד דרכים לברר בדיוק מיהם אותם השרברבים זמינים, לרבות אתרי הבית של בעלי המקצוע, מדריכים המאגדים נותני שירותים, אפליקציות לאיתור בעלי מקצוע וכן הלאה. מומלץ לבצע את הבדיקה הזו לפני שמרימים טלפון לאותו אינסטלטור: זה ממש לא נעים להעיר אדם מסוים באמצע הלילה, רק כדי לגלות שהוא פועל באזור שונה לחלוטין.

עוד חשוב להבחין בין אינסטלטורים 24 שעות הפועלים בכל ימות השבוע (24/7), לבין כאלה העובדים 24 שעות בימי אמצע השבוע, או שישה ימים בשבוע. קחו בחשבון ששירות בשעות הלילה, בשבת או בחג, עשוי להיות יקר אפילו יותר מאשר בלילות שגרתיים יותר. לכן חשוב לשקול היטב עד כמה הבעיה דחופה בנקודת הזמן הנוכחית.

החדשות הטובות הן שאצל בעלי מקצוע וחברות המציעים שירותים 24 שעות ביממה, הרצון מראש הוא לספק מענה מהיר ומיידי. לכן סבירות גבוהה שיימצא בעל מקצוע שיוכל להעניק לכם את השירות בהקדם (מה גם שהביקוש לאינסטלטורים בשעות הלילה הוא מטבע הדברים נמוך יותר בהשוואה לשעות היום).

למה כדאי לכם לפנות אלינו?

טל אחזקות מציעה מענה אידיאלי למחפשים אינסטלטורים 24 שעות, בפריסה גיאוגרפית רחבה ובזמינות גבוהה (לא בשבת). אנחנו לוקחים על עצמינו עבודות אינסטלציה מכל סוג, לרבות פתיחת סתימות, תיקון פיצוצים בצנרת, איתור נזילות, הגברת לחץ מים, החלפת צנרת מים וכדומה. נגיע לבית או לעסק שלכם בהקדם האפשרי, נאבחן את הבעיה ולרוב גם נספק לה את הפתרון באופן מיידי. כוח אדם מיומן, ציוד טכנולוגי מתקדם וידע רחב מאפשר לנו להעניק שירות ברמה המקצועית ביותר שיש.

בטל אחזקות, אנחנו שמים דגש על התנהלות ישרה והוגנת מול הלקוח. לא משנה מתי אתם פונים, אנחנו ננסה להבין את הבעיה לעומקה ונציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות מולכם, כולל כמובן המחיר שתשלמו בכל אחת מהן. כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת.

אנחנו מתחייבים לגבות מחירים הוגנים בכל מקרה, גם כאשר אתם פונים אלינו במקרי חירום של ממש. זאת כמובן להבדיל אלפי הבדלות מאנשי מקצוע רבים שמנצלים למרבה הצער את המצוקה וחוסר הידע של הלקוח, במיוחד כאשר הוא זקוק לשירות בשעות לא שעות, וגובים סכומים מופרזים ולא פרופורציונליים.

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.